matlyLag og del matglede
  1. Hjem
  2. Brød
  3. Søte rosa rødbetebrød med nøtter

Annonse · Pair Perspective

Mens maten godgjør seg: Hvor likt opplever dere forholdet?

En forholdstest for par · Gratis og uten registrering

Ta gratis test↗ (åpnes i ny fane)

Relaterte oppskrifter

Rosa hamburgerbrød

Rosa hamburgerbrød med rødbete

3 t
-
Valnøttscones med honning og rosiner

Valnøttscones med honning og rosiner

30 min
-
Generated Image November 04, 2025 - 3_31PM

Eltefritt speltbrød med nøtter og frø

2:05 t
-
a-rustic-fruit-and-nut-bread-loaf--sliced-to-show-

Saftig frukt- og nøttebrød med yoghurt

1:20 t
-
rustic-fruit-and-nut-loaf--sliced--dense-and-moist

Saftig søtt frukt- og nøttebrød uten elting og heving

1 t
-
rødbetesunnsøttnøttebrødbakst
matly
All systems operational
FacebookInstagramTwitterYouTube
HjemAlle oppskrifterJulematMiddag etter råvareOmFAQKjernetempVinanmeldelserPersonvernVilkår

Har du en oppskrift du vil dele? Send den til oss på hei@matly.no, så kan vi publisere den på siden!

© 2026 matly as. All rights reserved.

matlyLag og del matglede
  • Logg inn
Søte rosa rødbetebrød

Søte rosa rødbetebrød med nøtter

0.0
0 vurderinger
Din vurdering
0
avatar
Jessica Eriksen@jessicaeriksen
1:15 t
Difficulty: Easy (1 of 3)
Dette saftige rødbetebrødet er en litt annerledes, men svært vellykket bakst som minner om klassisk squashbrød i både smak og konsistens. Finrevet rå rødbete gir naturlig sødme, ekstra fuktighet og en vakker rosafarge, uten at smaken blir jordaktig. Brødet er krydret med varme krydder og beriket med nøtter for litt tyggemotstand. Perfekt som kaffemat, til matpakken eller som et litt sunnere alternativ til kake.
🥬 Vegetarisk🍏 Fleksitarianer
Inneholder allergener
Egg
Hvete
Gluten
Nøtter
Inspirert av:food.com
Antall
1
Antall1
  • hvetemel2.4 dl
  • sammalt hvetefinmalt1.2 dl
  • sukker1 ¾ dl
  • bakepulver2 ts
  • kanel1 ts
  • salt½ ts
  • allehånde¼ ts
  • muskatnøtt (malt)¼ ts
  • eggromtemperert1 stk
  • rødbetrå, skrelt og finrevet2.4 dl
  • solsikke/raps/stekeolje0.6 dl
  • appelsinjuiceferskpresset eller ferdig0.6 dl
  • eplemosusøtet0.6 dl
  • pekannøtterevt. valnøtter, grovhakket1 ¾ dl
  • brødformerca. 1,5 liter1 stk

Trykk på et steg for å krysse det av

  1. 1

    Forvarm stekeovnen til 🌡️175 °C.

    Kle brødformen med bakepapir slik at brødet lett kan tas ut etter steking.

  2. 2

    Skrell rødbet (2.4 dl) og riv den fint på rivjern til du har riktig mengde.

    Grovhakk pekannøtter (1 ¾ dl) eller valnøtter med kniv og sett dem til side.

  3. 3

    Ha

    • hvetemel (2.4 dl)

    • sammalt hvete (1.2 dl)

    • sukker (1 ¾ dl)

    • bakepulver (2 ts)

    • kanel (1 ts)

    • salt (½ ts)

    • allehånde (¼ ts)

    • muskatnøtt (malt) (¼ ts)

    i en stor bolle.

    Bland godt med visp slik at alt fordeles jevnt.

  4. 4

    Knekk egg (1 stk) i en egen bolle og visp det lett.

    Tilsett finrevet rødbete, solsikke/raps/stekeolje (0.6 dl), appelsinjuice (0.6 dl) og eplemos (0.6 dl), og rør til en jevn blanding.

  5. 5

    Hell de våte ingrediensene over i bollen med de tørre ingrediensene.

    Rør forsiktig sammen til en jevn røre, uten å overblande.

  6. 6

    Tilsett de grovhakkede nøttene og vend dem forsiktig inn i røren.

  7. 7

    Hell røren i den klargjorte brødformen og glatt toppen lett.

    Stek midt i ovnen i 55–60 minutter, til en kakepinne kommer ut uten våt røre.

  8. 8

    La brødet avkjøles i formen i ca. 10 minutter før det tas ut og avkjøles helt på rist.

  9. 9

    Server i skiver som kaffemat, gjerne med litt smør, kremost eller naturell yoghurt.

    Passer også godt i matpakken.

Laget du denne?

Gi den stjerner og fortell hvordan det gikk – det hjelper andre å finne de gode oppskriftene.

0.0

Hvordan ble det? Gjorde du noen endringer?

Vises etter godkjenning. for å kommentere med en gang.

Ingredienser(1 stk)

  • 2.4 dlhvetemel
  • 1.2 dlsammalt hvetefinmalt
  • 1 ¾ dlsukker
  • 2 tsbakepulver
  • 1 tskanel
  • ½ tssalt
  • ¼ tsallehånde
  • ¼ tsmuskatnøtt (malt)
  • 1 stkeggromtemperert
  • 2.4 dlrødbetrå, skrelt og finrevet
  • 0.6 dlsolsikke/raps/stekeolje
  • 0.6 dlappelsinjuiceferskpresset eller ferdig
  • 0.6 dleplemosusøtet
  • 1 ¾ dlpekannøtterevt. valnøtter, grovhakket
  • 1 stkbrødformerca. 1,5 liter

Næringsinnhold

2 707kcalper stk
Protein
43 g
7 % av energien
Fett
121 g
41 % av energien
Karbohydrat
346 g
52 % av energien
Næringsinnhold per stk
Per stkMengdeAv dagsbehov
Energi2 707 kcal135 %
Fett121 g172 %
hvorav mettede fettsyrer13 g64 %
hvorav transfett0 g
Karbohydrat346 g133 %
hvorav sukkerarter209 g232 %
hvorav tilsatt sukker185 g
Kostfiber33 g133 %
Protein43 g86 %
Salt7,3 g122 %
Kolesterol175 mg

Alle 14 ingrediensene er med i beregningen.

Tallene er omtrentlige. De er regnet ut fra Matvaretabellen (Mattilsynet og Universitetet i Oslo, data hentet 2. oktober 2026), og forutsetter at oppskriften er oppgitt til 1 stk. Hvor mye en «stor løk» eller «en klype salt» veier er anslag.

1 ingrediens har ikke næringsdata i Matvaretabellen, så tallene for allehånde er anslått ut fra tilsvarende varer.

Tilleggsinformasjon

Oppbevaring

Kan oppbevares i kjøleskapet i opptil 3 dager.
Kan ikke fryses.

Tid

  • Tilberedning: 20 min
  • Koketid: 55 min
  • Totaltid: 1:15 t

Om retten

Kjøkken: Måltid: BrødIngredienser: 15Antall: 1Dietter: Altetende, Vegetarisk, FleksitarianerVanskelighetsgrad: Lett

Statistikk

Visninger: 1417Vurderinger: 0Liker: 0Kommentarer: 0